Kontakt oss

Aurora kino Alta holder til i kunnskapsparken i gågata i Alta sentrum.

Ta gjerne kontakt med Aurora kino Alta om du har spørsmål.

 

Billetter kan kjøpes på våre nettsider, på vår billettautomat, og over disken på Aurora kino Alta.

 

Åpningstider Billettluka: Mandag til fredag: 16:00 - 21:00, lørdag og søndag: 11:30 - 21:00 

 

Vakttelefon: 91 39 14 75 (åpen 17:00 - 23:00)

 

Billettreservering kulturbilletter og andre billetthenvendelser:Telefon 820 01 330 er betjent fra 10:00 - 17:00 på hverdager og fra 11:30 - 17:00 lørdag og søndag. Du kan også kontakte oss på E-post: billett@aurorakino.no

 

Administrasjon:
Administrasjonen har åpningstid mandag til fredag fra 09:00 til 15:00.
Administrasjonen holder til i Vestregata 33, 9008 Tromsø.

 

Tlf: 90 88 99 00
E-post: post@aurorakino.no 

 

Leveringsadresse:
Aurora kino Alta
Markedsgata 3
9510 ALTA

 

Postadresse:
Aurora kino Alta
Postboks 1233
9514 Alta

 

Fakturaadresse:
Aurora kino IKS - 874198 
c/o Azets Insight AS
Postboks 8990
7439 Trondheim  

Aurora kino Alta


Kjell Gundersen
Kinosjef
kjell@aurorakino.no
95 82 59 52

Marianne Westgård
Avdelingsleder kiosk
marianne.w@aurorakino.no
95 25 71 74

Administrasjon


Geir Martin Jensen
Administrerende direktør
gmj@aurorakino.no
90 10 31 83

Marion Røst Heimlund
Markedssjef
marion@aurorakino.no
93 44 29 38

David Moen
Programsjef
david@aurorakino.no
93 83 64 44

Werner Røsler
It-sjef
werner@aurorakino.no
48 02 84 68

Line Kjelsberg
Administrasjonssekretær
line@aurorakino.no
90 88 99 00

Rune Karolius
Teknisk sjef
rune@aurorakino.no
92 23 24 34